480343-2026 - Competition
Bulgaria – Meters – Доставка на уреди за измерване на преходно съпротивление на заземителен контур
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleДоставка на уреди за измерване на преходно съпротивление на заземителен контур
DescriptionПредмет на настоящата обществена поръчка е доставка чрез покупка на 2 (два) комплекта уреди за измерване на заземление и съпротивление на почвата с необходимите аксесоари, окомплектовка и калъф/куфар за пренасяне.
Internal identifier587008
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38550000 Meters
5. Lot
LotLOT-0001