2. Procedure
Procedure
Title: Fibroendoskopas (CPO) atviras konkursas (tarptautinis pirkimas)
Description: Perkamas fibroendoskopas, 1 (kompl.) komplektas, pagal pateiktą techninę specifikaciją (pirkimo sąlygų 2 priedas). Reikalavimai pirkimo objektui ir pasiūlymų teikimui pateikiami pirkimo dokumentuose.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0