480357-2026 - Competition
Lithuania – Repair and maintenance services of video equipment – Vilniaus pasienio rinktinės Adutiškio pasienio užkardos vaizdo stebėjimo sistemų atsarginių dalių ir negarantinio remonto paslaugų pirkimas
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleVilniaus pasienio rinktinės Adutiškio pasienio užkardos vaizdo stebėjimo sistemų atsarginių dalių ir negarantinio remonto paslaugų pirkimas
DescriptionPerkančioji organizacija numato įsigyti Vilniaus pasienio rinktinės Adutiškio pasienio užkardos vaizdo stebėjimo sistemų atsarginių dalių ir negarantinio remonto paslaugas.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 50343000 Repair and maintenance services of video equipment
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier0