2. Procedure
Procedure
Title: Dodávka stravy pro uživatele pobytových, ambulantních a terénních služeb
Description: Cílem zadavatele je zajistit stravování pro uživatele vybraných služeb (omezeně i pro zaměstnance) zadavatele, a to v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, a souvisejícími účinnými právními předpisy, např. s vyhláškou č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů. Vybraný dodavatel je povinen zajistit stravu odpovídající zásadám racionální výživy (pestrá, střídmá, plnohodnotná strava, zachovávající si optimální množství a poměr základních živin, minerálních látek a vitamínů, dle věku uživatelů). Vybraný dodavatel je povinen respektovat veškeré závazné a platné právní předpisy a technické normy a platné bezpečnostní předpisy. Požadavky na normu potravin jsou uvedeny v příloze s názvem „Norma potravin“, která je součástí zadávacích podmínek a stane se nedílnou součástí uzavřených smluv (pro každou jednotlivou část veřejné zakázky).
Internal identifier: P26V00000082
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55521200 Meal delivery service
Additional classification (cpv): 55322000 Meal-cooking services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. část veřejné zakázky – Dům klidného stáří a denní stacionář Stacík
Description: Každodenní příprava racionální, diabetické, bezlepkové a šetřící celodenní stravy uživatelům Domu klidného stáří (domov pro seniory – zařízení s nepřetržitým provozem), zaměstnancům a jiným osobám (zařízení s nepřetržitým provozem), včetně zajištění její dopravy v termo-portech, sídlící na adrese Okružní 763/67 ve Žďáře nad Sázavou. Předpokládaný rozsah je limitován kapacitou Domu klidného stáří, což je 52 lůžek pro osoby seniorského věku (aktuálně 32 osob s diabetem, 1 osoba bezlepková dieta, 4 osoby šetřící dieta), tedy max. 52 obědů pro uživatele služby; obědy a večeře zaměstnancům Domu klidného stáří – 5 obědů v pracovní dny, 5 obědů o víkendech a svátcích, 10 večeří měsíčně; obědy jiným osobám do 4 obědů měsíčně. Příprava racionálních obědů a svačin, pouze ve všedních dnech, uživatelům služby a zaměstnancům denního stacionáře Stacík, včetně zajištění jejich dopravy v termo-portech, do objektu denního stacionáře, na ulici Haškova 14 ve Žďáře nad Sázavou a dopoledních svačin pro tuto službu do Domu klidného stáří na ulici Okružní 763/67 ve Žďáře nad Sázavou. Předpokládaný rozsah je celkem 20 obědů (15 uživatelé + 5 zaměstnanci), 15 dopoledních svačin, 10 odpoledních svačin. Průměrný věk uživatelů služby je 30 let.
Internal identifier: P26V00000082-1307
Lot: LOT-0003
Title: 3. část veřejné zakázky – Dům s pečovatelskou službou
Description: Každodenní příprava racionálních a diabetických obědů uživatelům Pečovatelské služby, kterou provozuje zadavatel, včetně zajištění jejich dopravy v termo-jídlonosičích uživatelům služby, do objektu Domu s pečovatelskou službou, sídlící na adrese Libušínská 11, Žďár nad Sázavou. Zadavatel připouští dodání obědů i v zatavených boxech či krabičkách, vždy ale musí být dodrženy povinnosti dle § 24 zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a musí být zachována minimální teplota pokrmu + 60 stupňů C, stanovená § 25 vyhlášky č. 137/2004 Sb., o hygienických požadavcích na stravovací služby a o zásadách osobní a provozní hygieny při činnostech epidemiologicky závažných, ve znění pozdějších předpisů. Předpokládaný rozsah je 150 obědů v pracovní dny, 70 obědů o víkendech a svátcích, z toho cca jedna polovina osob s diabetem.
Internal identifier: P26V00000082-1309
Lot: LOT-0002
Title: 2. část veřejné zakázky – Seniorpenzion
Description: Každodenní příprava racionální a diabetické celodenní stravy uživatelům Seniorpenzionu (domov se zvláštním režimem – zařízení s nepřetržitým provozem), včetně zajištění její dopravy v termo-tabletech, sídlící na adrese Horní 32, Žďár nad Sázavou. Předpokládaný rozsah je limitován kapacitou Seniorpenzionu, což je 40 lůžek pro osoby seniorského věku (z toho asi jedna polovina osob s diabetem), tedy max. 40 obědů pro uživatele služby.
Internal identifier: P26V00000082-1308