2. Procedure
Procedure
Title: UTB – MILAN – FMK – Vybavení pro Ateliér pro-storová tvorba – plotter
Description: Předmětem veřejné zakázky je dodávka velkoformátové tiskárny – plotteru pořizovaného jako vybavení pro Ateliér prostorová tvorba pro Fakultu multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, v rámci projektu: Modernizace infrastruktury a lepší akademické nástroje, registrační číslo projektu CZ.02.02.01/00/23_023/0008905, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Součástí plnění veřejné zakázky je také veškerý software nezbytný pro řádný provoz zařízení, jeho instalace a zprovoznění, dále veškeré služby související s tímto softwarem, zejména podpora, servis a aktualizace, a to do 30. 9. 2028. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky jsou uvedeny v příloze č. 1 - Technická specifikace
Internal identifier: ID 2786
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30232140 Plotters
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: ne