480406-2026 - Competition
Czechia – Community health services – Zajištění pohotovostní služby v oboru zubní lékařství na území Plzeňského kraje pro roky 2027 až 2030
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleZajištění pohotovostní služby v oboru zubní lékařství na území Plzeňského kraje pro roky 2027 až 2030
DescriptionPředmětem VZ je zajištění poskytování pohotovostní služby v oboru zubní lékařství pro město Plzeň v letech 2027 až 2030.Pohotovostní službou v oboru zubní lékařství se rozumí poskytování ambulantní péče v oboru zubní lékařství pacientům mimo pravidelnou ordinační dobu v případech náhlé změny jejich zdravotního stavu nebo zhoršení průběhu onemocnění.
Internal identifierLPS zubní 2027-2030
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 85323000 Community health services
5. Lot
LotLOT-0001