2. Procedure
Procedure
Title: RFI Underhållsavtal Platina
Description: Boverket bjuder in till RFI (Request for information). Avsikten med denna RFI är att undersöka vilka etablerade leverantörer som kan tillhandahålla underhållsavtal för dokument- och ärendehanteringssystemet Platina. Som en del i detta arbete får leverantörer inom området härmed möjlighet att svara på denna RFI.
Internal identifier: 2105/2026
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72268000 Software supply services