2. Procedure
Procedure
Title: Izvođenje radova na izgradnji školske zgrade i dvorane OŠ Starigrad te uređenje okoliša
Description: Predmet nabave je izvođenje radova na izgradnji školske zgrade i dvorane OŠ Starigrad te uređenje okoliša na k.č. 4292/1, k.o. Starigrad, Ulica Jose Dokoza 30, 23244 Starigrad Paklenica.
Internal identifier: MN-2-26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Predmet nabave je izvođenje radova na izgradnji školske zgrade i dvorane OŠ Starigrad te uređenje okoliša na k.č. 4292/1, k.o. Starigrad, Ulica Jose Dokoza 30, 23244 Starigrad Paklenica. Budući da zbog veličine datoteka projektnu dokumetaciju nije bilo moguće objaviti kroz EOJN sustav, Naručitelj obavještava zainteresirane gospodarske subjekte da je istu moguće preuzeti na sljedećoj poveznici: https://javnanabava.zadarska-zupanija.hr/index.php/javna-nabava/nabava-male-vrijednosti
Additional classification (cpv): 45351000 Mechanical engineering installation works, 45332000 Plumbing and drain-laying work, 45400000 Building completion work, 45212225 Sports hall construction work, 45214200 Construction work for school buildings