480500-2026 - Competition
Bulgaria – Repair and maintenance services of building installations – Техническо обслужване и ремонт на пожароизвестителни системи, пожарогасителни инсталации, пожарни кранове и пожарни хидранти в обекти на Управление МЕР Варна, ТДУ „Изток” и ПД „Енерго-2“
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleТехническо обслужване и ремонт на пожароизвестителни системи, пожарогасителни инсталации, пожарни кранове и пожарни хидранти в обекти на Управление МЕР Варна, ТДУ „Изток” и ПД „Енерго-2“
DescriptionПредмет на поръчката е услуга, включваща техническо обслужване и ремонт на пожароизвестителни системи, пожарогасителни инсталации, пожарни кранове и пожарни хидранти в обекти на Управление МЕР Варна, ТДУ „Изток“ и ПД „Енерго-2“, съгласно Наредба № 8121з-647 от 1.10.2014 г. за правилата и нормите за пожарна безопасност при експлоатация на обектите. Поддържането и техническото обслужване на пожароизвестителните системи (ПИС), пожарогасителните инсталации (ПГИ), пожарните кранове (ПК) и пожарни хидранти (ПХ) в обектите, се извършва в съответствие с инструкциите за експлоатация на производителя и при спазване изискванията на нормативната уредба. Срок за изпълнение на поръчката - 24 (двадесет и четири) месеца, считано от влизането на договора в сила, но не по-рано от 31.12.2026 г. ​​​​​​​
Internal identifier580700
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 50700000 Repair and maintenance services of building installations
5. Lot
LotLOT-0001