2. Procedure
Procedure
Title: Geologinių sąlygų tyrimų gręžiniais paslaugų pirkimas
Description: Perkančioji organizacija perka geologinių sąlygų tyrimų gręžiniais paslaugas, apimančias tris (3) tyrimų gręžinius ir visas techninėje specifikacijoje nustatytas veiklas. Paslaugos apima geologinius, geofizinius, gręžimo, laboratorinius tyrimus bei ataskaitų parengimą. Esant neigiamai atrankos dėl poveikio aplinkai vertinimo išvadai, papildomai gali būti perkamos planuojamos ūkinės veiklos poveikio aplinkai vertinimo (PAV) paslaugos.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71351220 Geological consultancy services
Additional classification (cpv): 76431000 Well-drilling services, 73200000 Research and development consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0