2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa paliw oraz produktów poza paliwowych dla floty pojazdów Spółki Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-System S.A., Gas Storage Polska Sp. z o.o. oraz Chemkop Sp. z o.o.
Description: Przedmiotem Zamówienia są sukcesywne, detaliczne, bezgotówkowe zakupy paliwa oraz produktów poza paliwowych na stacjach paliw oraz usługi oferowane w ramach kart flotowych na terytorium całej Polski dla pojazdów dla floty pojazdów Spółki Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-System S.A., Gas Storage Polska Sp. z o.o. oraz Chemkop Sp. z o.o.
Internal identifier: ZP/2026/06/0046/PW
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09100000 Fuels
5. Lot
Lot: LOT-0001