2. Procedure
Procedure
Title: (PU-15267/26) Plastiko vamzdžiai, jungiamosios bei tvirtinamosios vamzdžių dalys, padengti UV spinduliams atsparia danga (lauko nuotekos)
Description: (PU-15267/26) Plastiko vamzdžiai, jungiamosios bei tvirtinamosios vamzdžių dalys, padengti UV spinduliams atsparia danga (lauko nuotekos)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44163100 Pipes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0