2. Procedure
Procedure
Title: Odmrazovacie prostriedky na letiskové plochy
Description: Predmetom zákazky je zabezpečenie dodávateľa odmrazovacích prostriedkov na letiskové plochy – kvapalina a granulát. Predpokladaný objem na zimnú sezónu (október-marec) Kvapalina: 500 000 kg – odber v cisternách Granulát: 96 000 kg – odber v big bagoch Tovar bude objednávaný podľa potrieb Obstarávateľa na základe čiastkových objednávok. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky - technická špecifikácia je uvedená v Prílohe č. 11. Rámcová zmluva bude uzatvorená na 4 roky.
Internal identifier: VS/VOB/15/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44113910 Winter-maintenance materials
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Predmetom zákazky je zabezpečenie dodávateľa odmrazovacích prostriedkov na letiskové plochy – kvapalina a granulát. Predpokladaný objem na zimnú sezónu (október-marec) Kvapalina: 500 000 kg – odber v cisternách Granulát: 96 000 kg – odber v big bagoch Tovar bude objednávaný podľa potrieb Obstarávateľa na základe čiastkových objednávok. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky - technická špecifikácia je uvedená v Prílohe č. 11 Rámcová zmluva bude uzatvorená na 4 roky.