See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Spotřební materiál pro hematologické analyzátory včetně výpůjčky
Description: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné opakované dodávky speciálního zdravotnického materiálu (SZM) dle zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, ve znění pozdějších předpisů, k hematologickým analyzátorům, po dobu 48 měsíců. Součástí předmětu plnění této veřejné zakázky je také bezplatná výpůjčka hematologického analyzátoru. Podrobná specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedená v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: otevřené řízení
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33694000 Diagnostic agents, 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses), 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Spotřební materiál pro oddělení klinické hematologie
Description: Dodávky spotřebního materiálu pro oddělení klinické hematologie.
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 33694000 Diagnostic agents, 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses), 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses), 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
Lot: LOT-0002
Title: Spotřební materiál pro hematologicko-transfuzní oddělení
Description: Dodávky spotřebního materiálu pro hematologicko-transfuzní oddělení včetně výpůjčky hematologického analyzátoru.
Internal identifier: 2