480567-2026 - Competition
Poland – Printing and delivery services – Usługa druku wraz z dostawą materiałów informacyjno-edukacyjnych w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej".
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleUsługa druku wraz z dostawą materiałów informacyjno-edukacyjnych w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej".
Description1.Usługa druku wraz z dostawą materiałów informacyjno-edukacyjnych w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej". 2.Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 3.Sposób realizacji zamówienia określa projekt Umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifierNFZ-BAG-SZP.251.17.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 79823000 Printing and delivery services
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsnie dotyczy