2. Procedure
Procedure
Title: Lucrări de construcție a 2 obiecte de infrastructură militară ,,Tabăra Militară nr.136, Băcioi”
Description: Lucrări de construcție a 2 obiecte de infrastructură militară (6.5 A și B), TM -136, Băcioi. Contract multianual (a. 2026 - 2028)
Internal identifier: Lucrări de construcție a 2 obiecte de infrastructură militară ,,Tabăra Militară nr.136, Băcioi”
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45216200 Construction work for military buildings and installations
Additional classification (cpv): 45216200 Construction work for military buildings and installations