2. Procedure
Procedure
Title: Mitmeliigilise kaubaveo terminalivõrgustiku ning kaubavoogude turu- ja tulevikuanalüüs
Description: Mitmeliigilise kaubaveo terminalivõrgustiku ning kaubavoogude turu- ja tulevikuanalüüsi teostamine vastavalt riigihanke alusdokumentides toodud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 312780-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79314000 Feasibility study
Additional classification (cpv): 79330000 Statistical services
5. Lot
Lot: LOT-0000