480755-2022 - ResultRomania-București: Roof repair
Contract award notice
Works
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Lucrari de refacere terasa circulabila si luminatoare, corpuri B1-C2-C1-C3-B2, cota +31,50 ÷ +32,00 din imobilul Palatul Parlamentului, inclusiv documentaţia tehnică de proiectare faza PTE
Reference number: 4265795_2022_PAAPD1353964
II.1.2.
Main CPV code
45261910 Roof repair
II.1.4.
Short description
Lucrari de refacere terasa circulabila si luminatoare, corpuri B1-C2-C1-C3-B2, cota +31,50 ÷ +32,00 din imobilul Palatul Parlamentului, inclusiv documentaţia tehnică de proiectare faza PTE, conform prevederilor documentatiei tehnice (caietul de sarcini).
Numarul zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilo: 18
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 11-a zi dinaintea termenului limita stabilit in Anuntul de participare, pentru depunerea ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Obiectul contractului include: lucrari de constructii de cladiri civile, inclusiv lucrari de executare a straturilor de termohidroizolatie la terase, instalatii sanitare si instalatii electrice.