2. Procedure
Procedure
Title: Divu jaunu transportlīdzekļu ilgtermiņa pilna servisa noma Ogres novada pašvaldības Centrālās administrācijas darba funkciju nodrošināšanai
Description: Divu jaunu transportlīdzekļu ilgtermiņa pilna servisa noma Ogres novada pašvaldības Centrālās administrācijas darba funkciju nodrošināšanai
Internal identifier: ONP 2026/63
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34100000 Motor vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. daļa - Viena jauna N1 kategorijas apvidus transportlīdzekļa (pikaps ar kravas kasti) ilgtermiņa pilna servisa noma Ogres novada pašvaldības Centrālās administrācijas darba nodrošināšanai, materiālu pārvadāšanai un civilās aizsardzības uzdevumu izpildei
Lot: LOT-0002
Title: 2. daļa - Viena jauna M1 kategorijas kompaktās apvidus pasažieru automobiļa ilgtermiņa pilna servisa noma Ogres novada pašvaldības Centrālās administrācijas darba funkciju nodrošināšanai