2. Procedure
Procedure
Title: Dodávka venkovních třípólových vypínačů se zhášecím médiem SF6 72,5 kV (nebo 123 kV), 4000 A / 63 kA pro řízené spínání tlumivek v terciáru (od 10,5 kV do 34 kV).
Description: Předmět plnění této veřejné zakázky je dodávka 4 ks venkovních třípólových vypínačů se zhášecím médiem SF6 72,5 kV (nebo 123 kV), 4000 A / 63 kA pro řízené spínání tlumivek v terciáru (od 10,5 kV do 34 kV) v roce 2028, specifikovaná v závazném návrhu kupní smlouvy a v technické specifikaci.
Internal identifier: 2026100383 II.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31220000 Electrical circuit components
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dodávka venkovních třípólových vypínačů se zhášecím médiem SF6 72,5 kV (nebo 123 kV), 4000 A / 63 kA pro řízené spínání tlumivek v terciáru (od 10,5 kV do 34 kV)
Main classification (cpv): 31212000 Circuit breakers