See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Renting van gestripete politievoertuigen
Description: Renting van gestripete politievoertuigen
Internal identifier: PPP1AR-127/6021/2026/001
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114200 Police cars
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 (Volvo XC60 volgens het raamcontract van de federale politie met nummer 2021 R3 032 - perceel 45)
Description: Perceel 1 (Volvo XC60 volgens het raamcontract van de federale politie met nummer 2021 R3 032 - perceel 45)
Internal identifier: 2026/001_1
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 (Volkswagen T7 Multivan volgens het raamcontract van de federale politie met nummer 2021 R3 029 - perceel 52 (combi))
Description: Perceel 2 (Volkswagen T7 Multivan volgens het raamcontract van de federale politie met nummer 2021 R3 029 - perceel 52 (combi))
Internal identifier: 2026/001_2
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3 (Skoda Elroq volgens het raamcontract van IGEMO met nummer GUBES2500006 - lot 10 )
Description: Perceel 3 (Skoda Elroq volgens het raamcontract van IGEMO met nummer GUBES2500006 - lot 10 )
Internal identifier: 2026/001_3
Lot: LOT-0004
Title: Perceel 4 (Volvo XC60 volgens het raamcontract van de federale politie met nummer 2021 R3 032 - perceel 45)
Description: Perceel 4 (Volvo XC60 volgens het raamcontract van de federale politie met nummer 2021 R3 032 - perceel 45)
Internal identifier: 2026/001_4
Lot: LOT-0005
Title: Perceel 5 (Mercedes Vito volgens het raamcontract van de federale politie met nummer 2025 DSA R3 2021: lot 49)
Description: Perceel 5 (Mercedes Vito volgens het raamcontract van de federale politie met nummer 2025 DSA R3 2021: lot 49)
Internal identifier: 2026/001_5
Interne identificatiecode: PPP1AR-127/6021/2026/001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34114200 Politieauto's
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026/001_1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2026/001_2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 2026/001_3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 2026/001_4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 2026/001_5