481067-2026 - Competition
Bulgaria – Event services – „Организиране и провеждане на Петнадесетия Годишен форум на Стратегията на ЕС за Дунавския регион“
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title„Организиране и провеждане на Петнадесетия Годишен форум на Стратегията на ЕС за Дунавския регион“
DescriptionПредметът на настоящата обществена поръчка обхваща логистичното обезпечаване на подготовката, организирането и провеждането на Петнадесетия Годишен форум на Стратегията на ЕС за Дунавския регион (Дунавска стратегия), в рамките на Българското председателство на Дунавската стратегия през 2026 г. Основната цел на услугата е да подпомогне Министерството на регионалното развитие и благоустройството при осигуряването на логистичното обезпечаване на подготовката, организирането и провеждането на Петнадесетия Годишен форум на Стратегията на ЕС за Дунавския регион (Годишния форум), в рамките на Българското председателство на Дунавската стратегия през 2026 г. Форумът включва организиране и провеждане на министерска среща, на пленарни и тематични сесии и съпътстващи прояви. Годишният форум ще бъде с продължителност от два дни – 3-4 ноември 2026 г. (вторник-сряда). Официалният език за провеждане на форума и цялостната комуникация е английски език.
Internal identifier594622
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 79952000 Event services
5. Lot
LotLOT-0001