481086-2026 - Competition
Poland – Banking and investment services – Obsługa bankowa NIO-PIB z siedzibą w Warszawie oraz NIO-PIB Oddział w Krakowie wraz z udzieleniem kredytu w rachunku bieżącym (overdraft); PN-44/26/DS
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleObsługa bankowa NIO-PIB z siedzibą w Warszawie oraz NIO-PIB Oddział w Krakowie wraz z udzieleniem kredytu w rachunku bieżącym (overdraft); PN-44/26/DS
Description1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa bankowa dwóch jednostek Zamawiającego: jednostki w Warszawie (ul. W.K. Roentgena 5, 02-781 Warszawa oraz ul. Wawelska 15B, 02-034 Warszawa) oraz jednostki w Krakowie (ul. Garncarska 11, 31-115 Kraków), wraz z udzieleniem kredytu w rachunku bieżącym (overdraft) dla każdej z jednostek – w wysokości 75 000 000,00 PLN dla jednostki w Warszawie oraz 25 000 000,00 PLN dla jednostki w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifierPN-44/26/DS
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 66100000 Banking and investment services
Additional classification (cpv): 66110000 Banking services
5. Lot
LotLOT-0001
TitleObsługa bankowa NIO-PIB z siedzibą w Warszawie oraz NIO-PIB Oddział w Krakowie wraz z udzieleniem kredytu w rachunku bieżącym (overdraft)