481088-2026 - Competition
Poland – Pharmaceutical products – Dostawa leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego - dogrywka do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego - dogrywka do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie
DescriptionDostawa leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego - dogrywka do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie
Internal identifierZP.62.KP.2026 - Leki i śr. spożywcze (dogrywka - 14) - UE
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Additional classification (cpv): 33692210 Parenteral feeding solutions
5. Lot
LotLOT-0001
TitleCzęść 1 - ŚRODEK KONTRASTOWY IOHEXOL
DescriptionSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, podział rodzajowo - ilościowy oraz wymagania realizacji przedmiotu zamówienia opisane są w załącznikach do SWZ: Formularz asortymentowo-cenowy – Opisy Przedmiotu Zamówienia Załącznik nr 2 do SWZ, stanowi integralną część Załącznika nr 1 do SWZ (Formularza ofertowego)
Internal identifierCzęść 1 - ŚRODEK KONTRASTOWY IOHEXOL
LotLOT-0002
TitleCzęść 2 - ŚRODEK KONTRASTOWY IODIKSANOLUM
Internal identifierCzęść 2 - ŚRODEK KONTRASTOWY IODIKSANOLUM
LotLOT-0003
TitleCzęść 3 - AMPUŁKI RÓŻNE I
Internal identifierCzęść 3 - AMPUŁKI RÓŻNE I
LotLOT-0004
TitleCzęść 4 - TOKSYNA BOTULINOWA
Internal identifierCzęść 4 - TOKSYNA BOTULINOWA
LotLOT-0005
TitleCzęść 5 - TABLETKI II
Internal identifierCzęść 5 - TABLETKI II
LotLOT-0006
TitleCzęść 6 - ERRUM IN AMP. STACJA DIALIZ
Internal identifierCzęść 6 - ERRUM IN AMP. STACJA DIALIZ
LotLOT-0007
TitleCzęść 7 - BCG VACCINE
Internal identifierCzęść 7 - BCG VACCINE
LotLOT-0008
TitleCzęść 8 - LEKI RÓŻNE
Internal identifierCzęść 8 - LEKI RÓŻNE
LotLOT-0009
TitleCzęść 9 - FIDAKSOMYCYNA
Internal identifierCzęść 9 - FIDAKSOMYCYNA
LotLOT-0010
TitleCzęść 10 - AZTREONAM INJ.
Internal identifierCzęść 10 - AZTREONAM INJ.
LotLOT-0011
TitleCzęść 11 - VORICONAZOLUM TBL.
Internal identifierCzęść 11 - VORICONAZOLUM TBL.
LotLOT-0012
TitleCzęść 12 - CEFTAZYDYM z AVIBACTAMEM
Internal identifierCzęść 12 - CEFTAZYDYM z AVIBACTAMEM
LotLOT-0013
TitleCzęść 13 - ŻYWIENIE DOUSTNE I DOJELITOWE SPECJALISTYCZNE II
Internal identifierCzęść 13 - ŻYWIENIE DOUSTNE I DOJELITOWE SPECJALISTYCZNE II
Main classification (cpv): 33692210 Parenteral feeding solutions
LotLOT-0014
TitleCzęść 14 - RÓZNE FORMY PRODUKTÓW LECZNICZYCH
Internal identifierCzęść 14 - RÓZNE FORMY PRODUKTÓW LECZNICZYCH