2. Procedure
Procedure
Title: Technische artikelen
Description: Aventus wil diverse technische artikelen inkopen voor de praktijklessen binnen de verschillende technische opleidingen van de sector Techniek & Mobiel. Het betreft onder meer hand- en elektrisch gereedschap, bevestigingsmaterialen, bouwmaterialen en onderdelen voor installatietechniek, elektrotechniek en sanitair. Door de intensieve toepassing binnen het onderwijs worden hoge eisen gesteld aan de kwaliteit, duurzaamheid en veiligheid van de producten. In kleine mate wordt door afdeling Huisvesting gebruik gemaakt van technische artikelen. Deze aanbesteding is opgedeeld in twee percelen: perceel 1 Installatiematerialen (E+W) en perceel 2 Bevestigingsmaterialen en gereedschappen. Perceel 1: €550.000 excl. btw. Perceel 2: €260.000 excl. btw.
Internal identifier: 2026-INK-290-MH
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44000000 Construction structures and materials; auxiliary products to construction (except electric apparatus)
Additional classification (cpv): 31000000 Electrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lighting, 43000000 Machinery for mining, quarrying, construction equipment, 44100000 Construction materials and associated items
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Installatiematerialen
Description: Installatiematerialen (E+W). Levering van materialen op het gebied van installatietechniek, elektrotechniek en water- en sanitairtechniek; Perceel 1: €550.000 excl. btw.
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 31000000 Electrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lighting, 44100000 Construction materials and associated items
Lot: LOT-0002
Title: Bevestigingsmaterialen en gereedschappen
Description: Perceel 2: Bevestigingsmaterialen en gereedschappen. Levering van bevestigingsmaterialen, ijzerwaren en hand- en elektrisch gereedschap. €260.000 excl. btw
Internal identifier: 2
Additional classification (cpv): 43000000 Machinery for mining, quarrying, construction equipment