2. Procedure
Procedure
Title: Ondersteuning Microsoft Fabric
Description: De opdracht voor de opdrachtnemer behelst het leveren van opgeleide en ervaren medewerkers die uitvoering kunnen geven aan de opdracht. • Het ontsluiten van nieuwe interne en externe databronnen op een gestandaardiseerde, veilige en schaalbare wijze binnen het Fabric‑platform, inclusief het inrichten van de benodigde pipelines, connecties en datamodellen; • Het ontwikkelen van hoogwaardige, betrouwbare en gebruiksvriendelijke dashboards binnen PowerBI op basis van gemeentelijke gegevensbronnen zoals het sociaal domein en bedrijfsvoering. 90.000 per jaar
Internal identifier: 118548
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: zie verlengingen