482728-2026 - Result
Netherlands – Canteen and catering services – EA Catering en Banqueting
Contract or concession award notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: EA Catering en Banqueting
Description: Gasunie wil met deze opdracht bereiken dat er gedurende de looptijd van de overeenkomst een kwalitatief hoogwaardig, gezond en betaalbaar aanbod is van eten en drinken op de door Gasunie aangegeven locaties. De scope ziet er als volgt uit: Countercatering: exploitatie van bedrijfsrestaurants en koffiebar, verstrekken van dranken en versnaperingen buiten openingstijden van de diverse restaurants. Banqueting: verzorgen van onder meer koffie, thee, dranken en/of lunches tijdens vergaderingen, verzorgen van dranken en hapjes tijdens recepties, evenementen en dergelijke, bijzondere wensen van interne klanten (maatwerk). De opdracht is geraamd op: 1. Vaste aanneemsom (inclusief banqueting): € 8.144.230,64. 2. Omzetcomponent (bedrijfsrestaurant, koffiebar en vending): € 5.760.000,00. Update 13-03-2026 Er naar aanleiding van de Tweede Nota van Inlichtingen is een omissie geconstateerd in de opdrachtraming en het hieruit voortvloeiende prijzenblad. De eerder vermelde geraamde omzet voor de BAR bedroeg €175.000, maar dit had €117.500 moeten zijn. Het eerdergenoemde bedrag komt hiermee te vervallen en het prijzenblad is overeenkomstig aangepast. Als gevolg van deze correctie bedraagt de totale omzetraming €5.300.000. De raming van de vaste aanneemsom blijft ongewijzigd en bedraagt €8.144.230,64. De totale opdrachtwaarde voor de looptijd van de overeenkomst komt daarmee uit op €13.444.230,64.
Internal identifier: WS2368563163
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Europees openbare aanbesteding Beste prijs kwaliteit verhouding
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55500000 Canteen and catering services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Gasunie wil met deze opdracht bereiken dat er gedurende de looptijd van de overeenkomst een kwalitatief hoogwaardig, gezond en betaalbaar aanbod is van eten en drinken op de door Gasunie aangegeven locaties. De scope ziet er als volgt uit: Countercatering: exploitatie van bedrijfsrestaurants en koffiebar, verstrekken van dranken en versnaperingen buiten openingstijden van de diverse restaurants. Banqueting: verzorgen van onder meer koffie, thee, dranken en/of lunches tijdens vergaderingen, verzorgen van dranken en hapjes tijdens recepties, evenementen en dergelijke, bijzondere wensen van interne klanten (maatwerk). Update 13-03-2026: naar aanleiding van de Tweede Nota van Inlichtingen is een omissie geconstateerd in de opdrachtraming en het hieruit voortvloeiende prijzenblad. De eerder vermelde geraamde omzet voor de BAR bedroeg €175.000, maar dit had €117.500 moeten zijn. Het eerdergenoemde bedrag komt hiermee te vervallen en het prijzenblad is overeenkomstig aangepast. Als gevolg van deze correctie bedraagt de totale omzetraming €5.300.000. De raming van de vaste aanneemsom blijft ongewijzigd en bedraagt €8.144.230,64. De totale opdrachtwaarde voor de looptijd van de overeenkomst komt daarmee uit op €13.444.230,64.
Internal identifier: 1