2. Procedure
Procedure
Title: Promotieartikelen en Relatiegeschenken
Description: Levering Promotieartikelen en Relatiegeschenken De geraamde opdrachtwaarde bedraagt € 425.000,- per jaar exclusief BTW. De geraamde totale opdrachtwaarde (inclusief verlengingen) komt daarmee op € 2.550.000,- exclusief BTW
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18530000 Presents and rewards
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlengoptie