48382-2026 - Result
Czechia – Fire-brigade uniforms – Rámcová dohoda na dodávky Parek HZS pánských a Parek HZS dámských
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Rámcová dohoda na dodávky Parek HZS pánských a Parek HZS dámských
Description: Průběžné dodávky Parek pánských a Parek dámských v množství a rozsahu velikostí požadovaných veřejnými zadavateli. Předpokládaný objem předmětu plnění je 4 300 kusů Parek pánských a 1 000 kusů Parek dámských v průběhu 4 let od nabytí účinnosti rámcové dohody.
Previous notice: 782200-2023
Internal identifier: MV-116344/PO-PSM-2023
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35811100 Fire-brigade uniforms
5. Lot
Lot: LOT-0001