2. Procedure
Procedure
Title: Gustav Adolfi Gümnaasiumi sisekoristusteenuse osutamine 2026-2028
Description: Gustav Adolfi Gümnaasium (edaspidi hankija) kutsub Teid (edaspidi pakkuja) esitama pakkumust avatud hankemenetlusena läbiviidavale riigihankele, mille eesmärk on hankelepingu (edaspidi leping) sõlmimine sisekoristusteenuse osutamiseks kooli hoonetes / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 311215-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000