See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Radovi na rekonstrukciji i izgradnji dijela Ulice J. Draškovića i Puta D. Trstenjaka
Description: Predmet nabave su radovi na rekonstrukciji i izgradnji dijela Ulice J. Draškovića i Puta D. Trstenjaka. Također, ovim projektom predviđena je izgradnja dva autobusna stajališta, parkiralište na Gažanskom trgu s 29 parkirališnih mjesta te semaforizacija četiri raskrižja: Put Davorina Trstenjaka – Ruski put – Ulica Frana Kurelca, projektirana prometnica – Školska ulica, projektirana prometnica – Ulica II, Ulica Janka Draškovića – Vatrogasna cesta – Gažanski trg. Cilj izgradnje obilaznice je razvoj prometne infrastrukture i usluga te očuvanje i revitalizacija zaštićene povijesne jezgre grada Karlovca.
Internal identifier: 014/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233120 Road construction works
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Predmet nabave su radovi na rekonstrukciji i izgradnji dijela Ulice J. Draškovića i Puta D. Trstenjaka. Radovi koji su predmet ove nabave izvršavaju se u okviru projekta: „ITU – Rekonstrukcija Trga bana Jelačića i poboljšanje urbane mobilnosti u zvijezdi" prijavljenog na Poziv za dodjelu bespovratnih sredstava referentnog koda IP 2.1.14, a koji će biti sufinanciran sredstvima iz Europskog fonda za regionalni razvoj (EFRR), program „Integrirani teritorijalni program 2021.-2027.“. Projekt rekonstrukcije i izgradnje dijela Ulice Janka Draškovića i Puta Davorina Trstenjaka uključuje radove rekonstrukcije postojeće prometnice Put D.Trstenjaka i izgradnju produžetka te ulice kako bi se spojila s Ulicom J.Draškovića. Cijeli zahvat ukupne je dužine 1490 m uz izgradnju prateće infrastrukture – obostrane pješačko-biciklističke staze ukupne širine 3 m od prometnice odvojene zelenim pojasom, javne rasvjete ukupne dužine kabelske kanalizacije 1660 m s 75 željeznih stupova sa svjetiljkama, distributivne telekomunikacijske kanalizacije ukupne dužine 2160 m, oborinske odvodnje ukupne dužine kolektora 1292 m sa separatorom pozicioniranim na parkiralištu te krajobraznim uređenjem. Također, ovim projektom predviđena je izgradnja dva autobusna stajališta, parkiralište na Gažanskom trgu s 29 parkirališnih mjesta te semaforizacija četiri raskrižja: Put Davorina Trstenjaka – Ruski put – Ulica Frana Kurelca, projektirana prometnica – Školska ulica, projektirana prometnica – Ulica II, Ulica Janka Draškovića – Vatrogasna cesta – Gažanski trg. Cilj izgradnje obilaznice je razvoj prometne infrastrukture i usluga te očuvanje i revitalizacija zaštićene povijesne jezgre grada Karlovca. Za navedeni projekt ishođena je građevinska dozvola. Detaljan opis radova nalazi se u glavnom projektu te troškovniku koji se nalaze u prilogu i sastavni su dio dokumentacije o nabavi.