483874-2026 - Competition
Lithuania – Electrical power systems design services – Vilniaus troleibusų kontaktinio tinklo elektros pastočių sistemos matavimų, analizės ir techninių darbo projektų parengimo paslaugos
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleVilniaus troleibusų kontaktinio tinklo elektros pastočių sistemos matavimų, analizės ir techninių darbo projektų parengimo paslaugos
DescriptionVilniaus troleibusų kontaktinio tinklo elektros pastočių sistemos matavimų, analizės ir techninių darbo projektų parengimo paslaugų pirkimas
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71323100 Electrical power systems design services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier0
Options
Description of the optionsŽr. Pirkimo sąlygose