2. Procedure
Procedure
Title: Montaż instalacji fotowoltaicznych na budynkach Powiatu Kraśnickiego – Część I
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznych oraz magazynów energii w budynkach użyteczności publicznej na ternie Powiatu Kraśnickiego w ramach zadania „Montaż instalacji fotowoltaicznych na budynkach Powiatu Kraśnickiego – Część I”. Instalacje należy wykonać w następujących budynkach: 1) Środowiskowy Dom Samopomocy w Kraśniku - instalacja fotowoltaiczna o mocy min. 34,32 kWp z magazynem energii o pojemności 50 kWh, 2) Zespół Szkół Specjalnych w Kraśniku - instalacja fotowoltaiczna o mocy min. 17,68 kWp, magazyn energii o pojemności 30 kWh, 3) Placówka Opiekuńczo Wychowawcza nr 1 w Kraśniku - instalacja fotowoltaiczna o mocy min. 27,04 kWp, magazyn energii o pojemności 50 kWh, 4) Zespół Szkół nr 2 w Kraśniku: a) Zespół Szkół nr 2 w Kraśniku (Szkoła) - instalacja fotowoltaiczna o mocy min. 34,32 kWp, magazyn energii o pojemności min. 50 kWh, b) Zespół Szkół nr 2 w Kraśniku (Hala) - instalacja fotowoltaiczna o mocy min. 34,32 kWp, magazyn energii o pojemności min. 50 kWh, c) Zespół Szkół nr 2 w Kraśniku (Internat) - instalacja fotowoltaiczna o mocy min. 15,08 kWp, magazyn energii o pojemności min. 30 kWh, 5) Zespół Szkół nr 3 w Kraśniku (CKZ) - instalacja fotowoltaiczna o mocy min. 34,32 kWp, magazyn energii o pojemności min. 50 kWh, 6) Starostwo Powiatowe w Kraśniku - Wydział Geodezji - instalacja fotowoltaiczna o mocy min. 22,88 kWp, magazyn energii o pojemności min. 50 kWh, Zakres przedmiotu zamówienia dla ww. lokalizacji obejmuje, w szczególności: -montaż konstrukcji pod panele PV, -montaż paneli PV na konstrukcji, -montaż falowników i magazynów energii, -ułożenie tras kablowych i kabli od paneli PV do rozdzielnicy elektrycznej, -wpięcie do złącza kablowego, -montaż rozdzielnic DC RPV1, RPV2 -montaż rozdzielnicy AC RAC, -wykonanie prób instalacji oraz sprawdzających prawidłowe działanie aparatury, -uruchomienie układu i regulacje, -szkolenie z obsługi.
Internal identifier: Zp.272.23.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules
Additional classification (cpv): 45310000 Electrical installation work, 45311200 Electrical fitting work, 45315300 Electricity supply installations, 45317300 Electrical installation work of electrical distribution apparatus, 45300000 Building installation work, 45314310 Installation of cable laying, 45312311 Lightning-conductor installation work, 09332000 Solar installation, 09330000 Solar energy
5. Lot
Lot: LOT-0001