484021-2026 - Competition
Poland – Office furniture – Dostawa mebli RZGW Poznań
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa mebli RZGW Poznań
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mebli do RZGW Poznań oraz jednostek podległych: Część 1 – RZGW w Poznaniu, ul. Chlebowa 4/8, 61-003 Poznań, Część 2 – Zarządu Zlewni w Gorzowie Wlkp., ul. Walczaka 25a, 66-400 Gorzów Wlkp, Część 3 – Zarząd Zlewni w Poznaniu, ul. Szewska 1, 61-760 Poznań, Część 4 – Zarządu Zlewni w Kaliszu, ul. Skarszewska 42A, 62-800 Kalisz, Część 5 – Zarządu Zlewni w Kole, ul. Prusa 3, 62-600 Koło, Część 6 – Zarządu Zlewni w Sieradzu, Plac Wojewódzki 1, 98-200 Sieradz 1. Wymagania dotyczące gwarancji – Zamawiający wymaga gwarancji na okres co najmniej 24 miesięcy liczony od daty protokolarnego odbioru końcowego towaru przez Strony (bez zastrzeżeń), przy czym okres gwarancji nie może być krótszy niż okres gwarancji udzielony Wykonawcy przez producenta lub dystrybutora towarów. 2. Zasady wykonywania dostaw 1) Ilość i rodzaj zamawianego asortymentu do poszczególnych lokalizacji zawarty jest w treści OPZ z podziałem na części. 2) Rozliczenie odbywać się będzie fakturami częściowymi, każdorazowo po dostarczeniu przedmiotu Umowy. 3) Koszty opakowania, ubezpieczenia, załadunku, transportu, spedycji, rozładunku wraz z wniesieniem, złożenia, montażu, ustawienia w miejscu (pokojach) wskazanym przez pracowników Zamawiającego, zagospodarowanie odpadów oraz wszelkie pozostałe koszty związane z prawidłową i terminową realizacją zamówienia, ponosi Wykonawca. Koszty te uwzględnione są w cenie oferty. 4) Dostawa będzie zrealizowana w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-14.00 po uprzednim poinformowaniu Zamawiającego drogą elektroniczną (mailem), co najmniej 3 dni przez datą dostawy. Wykonawca uwzględni jednocześnie fakt, że wskazana lokalizacja dostaw otwarta jest do godz. 15.00. 5) Wykonawca zobowiązany jest dostarczać przedmiot zamówienia wolny od wad fizycznych i prawnych oraz nienaruszających praw osób trzecich. 6) Zamawiający wymaga, aby w odbiorze dostawy uczestniczył przedstawiciel Wykonawcy. 7) Wszelkie nieprawidłowości, uszkodzenia i wady towaru stwierdzone podczas odbioru przedmiotu zamówienia zostaną zawarte w protokole odbioru. 8) Każdy nieprawidłowy, uszkodzony bądź wadliwy towar zostanie zwrócony Wykonawcy co zostanie potwierdzone na sporządzonym protokole odbioru. 9) W przypadku nienależytego wykonania przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany na własny koszt usunąć wynikłe wady przedmiotu zamówienia bez zbędnej zwłoki. 10) Wszystkie dostarczane meble należy dostarczyć złożone bądź złożyć je w lokalizacji właściwej dla miejsca dostawy. 11) Termin realizacji zamówienia i poszczególnych dostaw: zgodnie z treścią SWZ. 12) Wykonawca zobowiązuje się do możliwości dorabiania mebli, aby były one w pełni kompatybilne z zakupionymi dotychczas, pod względem konstrukcyjnym, jak i wizualnym. 13) W przypadku wystąpienia wady, wykonawca zobowiązuje się do naprawy lub wymiany uszkodzonego elementu w terminie uzgodnionym z zamawiającym. 14) Wykonawca dostarczy karty produktu, karty katalogowe lub inne dokumenty potwierdzające, że dany produkt spełnia wymagania wskazane w Opisie Przedmiotu Zamówienia. 15) Zamawiający dopuszcza różnice we wszystkich wykazanych wymiarach wynoszącą ± 0,5%. Zamawiający przewiduje w trakcie realizacji zamówienia odbiory i fakturowania częściowe. 4.2 Szczegółowy zakres i rodzaj dostaw przewidzianych do wykonania w ramach przedmiotu zamówienia, określają (dla danej części zamówienia):  SWZ,  Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia (części 1-6 zamówienia) – zgodnie z załącznikiem do SWZ  Formularz asortymentowo cenowy dla danej części zamówienia (stanowiący również załącznik do OPZ dla danej części zamówienia)  Wzór umowy. Na podstawie art. 455 ust. 1 ustawy p.z.p., Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień umownych -wzór umowy. Paragraf 11 wzoru umowy zawiera zapisy odnośnie zmian treści umowy. Szczegóły w SWZ
Internal identifierP.ROZ.270.2.59.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 39130000 Office furniture
Additional classification (cpv): 39131000 Office shelving, 39121100 Desks, 39113100 Armchairs, 39141300 Cabinets
5. Lot
LotLOT-0001
TitleCzęść nr 1
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mebli do RZGW Poznaniu Część 1 – RZGW w Poznaniu, ul. Chlebowa 4/8, 61-003 Poznań, 1. Wymagania dotyczące gwarancji – Zamawiający wymaga gwarancji na okres co najmniej 24 miesięcy liczony od daty protokolarnego odbioru końcowego towaru przez Strony (bez zastrzeżeń), przy czym okres gwarancji nie może być krótszy niż okres gwarancji udzielony Wykonawcy przez producenta lub dystrybutora towarów. 2. Zasady wykonywania dostaw 1) Ilość i rodzaj zamawianego asortymentu do poszczególnych lokalizacji zawarty jest w treści OPZ z podziałem na części. 2) Rozliczenie odbywać się będzie fakturami częściowymi, każdorazowo po dostarczeniu przedmiotu Umowy. 3) Koszty opakowania, ubezpieczenia, załadunku, transportu, spedycji, rozładunku wraz z wniesieniem, złożenia, montażu, ustawienia w miejscu (pokojach) wskazanym przez pracowników Zamawiającego, zagospodarowanie odpadów oraz wszelkie pozostałe koszty związane z prawidłową i terminową realizacją zamówienia, ponosi Wykonawca. Koszty te uwzględnione są w cenie oferty. 4) Dostawa będzie zrealizowana w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-14.00 po uprzednim poinformowaniu Zamawiającego drogą elektroniczną (mailem), co najmniej 3 dni przez datą dostawy. Wykonawca uwzględni jednocześnie fakt, że wskazana lokalizacja dostaw otwarta jest do godz. 15.00. 5) Wykonawca zobowiązany jest dostarczać przedmiot zamówienia wolny od wad fizycznych i prawnych oraz nienaruszających praw osób trzecich. 6) Zamawiający wymaga, aby w odbiorze dostawy uczestniczył przedstawiciel Wykonawcy. 7) Wszelkie nieprawidłowości, uszkodzenia i wady towaru stwierdzone podczas odbioru przedmiotu zamówienia zostaną zawarte w protokole odbioru. 8) Każdy nieprawidłowy, uszkodzony bądź wadliwy towar zostanie zwrócony Wykonawcy co zostanie potwierdzone na sporządzonym protokole odbioru. 9) W przypadku nienależytego wykonania przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany na własny koszt usunąć wynikłe wady przedmiotu zamówienia bez zbędnej zwłoki. 10) Wszystkie dostarczane meble należy dostarczyć złożone bądź złożyć je w lokalizacji właściwej dla miejsca dostawy. 11) Termin realizacji zamówienia i poszczególnych dostaw: zgodnie z treścią SWZ. 12) Wykonawca zobowiązuje się do możliwości dorabiania mebli, aby były one w pełni kompatybilne z zakupionymi dotychczas, pod względem konstrukcyjnym, jak i wizualnym. 13) W przypadku wystąpienia wady, wykonawca zobowiązuje się do naprawy lub wymiany uszkodzonego elementu w terminie uzgodnionym z zamawiającym. 14) Wykonawca dostarczy karty produktu, karty katalogowe lub inne dokumenty potwierdzające, że dany produkt spełnia wymagania wskazane w Opisie Przedmiotu Zamówienia. 15) Zamawiający dopuszcza różnice we wszystkich wykazanych wymiarach wynoszącą ± 0,5%. Zamawiający przewiduje w trakcie realizacji zamówienia odbiory i fakturowania częściowe. 4.2 Szczegółowy zakres i rodzaj dostaw przewidzianych do wykonania w ramach przedmiotu zamówienia, określają :  SWZ,  Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia dla danej części 1 zamówienia – zgodnie z załącznikiem do SWZ  Formularz asortymentowo cenowy dla danej części zamówienia (stanowiący również załącznik do OPZ dla danej części zamówienia)  Wzór umowy. Wykaz zamawianego asortymentu - zgodnie z tabelą dla przedmiotowej części zamówienia. Szczegóły w SWZ.
Internal identifier1
LotLOT-0002
TitleCzęść nr 2
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mebli do ZZ w Gorzowie Wlkp. Część 2 – Zarządu Zlewni w Gorzowie Wlkp., ul. Walczaka 25a, 66-400 Gorzów Wlkp, 1. Wymagania dotyczące gwarancji – Zamawiający wymaga gwarancji na okres co najmniej 24 miesięcy liczony od daty protokolarnego odbioru końcowego towaru przez Strony (bez zastrzeżeń), przy czym okres gwarancji nie może być krótszy niż okres gwarancji udzielony Wykonawcy przez producenta lub dystrybutora towarów. 2. Zasady wykonywania dostaw 1) Ilość i rodzaj zamawianego asortymentu do poszczególnych lokalizacji zawarty jest w treści OPZ z podziałem na części. 2) Rozliczenie odbywać się będzie fakturami częściowymi, każdorazowo po dostarczeniu przedmiotu Umowy. 3) Koszty opakowania, ubezpieczenia, załadunku, transportu, spedycji, rozładunku wraz z wniesieniem, złożenia, montażu, ustawienia w miejscu (pokojach) wskazanym przez pracowników Zamawiającego, zagospodarowanie odpadów oraz wszelkie pozostałe koszty związane z prawidłową i terminową realizacją zamówienia, ponosi Wykonawca. Koszty te uwzględnione są w cenie oferty. 4) Dostawa będzie zrealizowana w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-14.00 po uprzednim poinformowaniu Zamawiającego drogą elektroniczną (mailem), co najmniej 3 dni przez datą dostawy. Wykonawca uwzględni jednocześnie fakt, że wskazana lokalizacja dostaw otwarta jest do godz. 15.00. 5) Wykonawca zobowiązany jest dostarczać przedmiot zamówienia wolny od wad fizycznych i prawnych oraz nienaruszających praw osób trzecich. 6) Zamawiający wymaga, aby w odbiorze dostawy uczestniczył przedstawiciel Wykonawcy. 7) Wszelkie nieprawidłowości, uszkodzenia i wady towaru stwierdzone podczas odbioru przedmiotu zamówienia zostaną zawarte w protokole odbioru. 8) Każdy nieprawidłowy, uszkodzony bądź wadliwy towar zostanie zwrócony Wykonawcy co zostanie potwierdzone na sporządzonym protokole odbioru. 9) W przypadku nienależytego wykonania przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany na własny koszt usunąć wynikłe wady przedmiotu zamówienia bez zbędnej zwłoki. 10) Wszystkie dostarczane meble należy dostarczyć złożone bądź złożyć je w lokalizacji właściwej dla miejsca dostawy. 11) Termin realizacji zamówienia i poszczególnych dostaw: zgodnie z treścią SWZ. 12) Wykonawca zobowiązuje się do możliwości dorabiania mebli, aby były one w pełni kompatybilne z zakupionymi dotychczas, pod względem konstrukcyjnym, jak i wizualnym. 13) W przypadku wystąpienia wady, wykonawca zobowiązuje się do naprawy lub wymiany uszkodzonego elementu w terminie uzgodnionym z zamawiającym. 14) Wykonawca dostarczy karty produktu, karty katalogowe lub inne dokumenty potwierdzające, że dany produkt spełnia wymagania wskazane w Opisie Przedmiotu Zamówienia. 15) Zamawiający dopuszcza różnice we wszystkich wykazanych wymiarach wynoszącą ± 0,5%. Zamawiający przewiduje w trakcie realizacji zamówienia odbiory i fakturowania częściowe. 4.2 Szczegółowy zakres i rodzaj dostaw przewidzianych do wykonania w ramach przedmiotu zamówienia, określają :  SWZ,  Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia dla danej części 2 zamówienia – zgodnie z załącznikiem do SWZ  Formularz asortymentowo cenowy dla danej części zamówienia (stanowiący również załącznik do OPZ dla danej części zamówienia)  Wzór umowy. Wykaz zamawianego asortymentu - zgodnie z tabelą dla przedmiotowej części zamówienia. Szczegóły w SWZ.
Internal identifier2
LotLOT-0003
TitleCzęść nr 3
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mebli do ZZ w Poznaniu. Część 3 – Zarząd Zlewni w Poznaniu, ul. Szewska 1, 61-760 Poznań 1. Wymagania dotyczące gwarancji – Zamawiający wymaga gwarancji na okres co najmniej 24 miesięcy liczony od daty protokolarnego odbioru końcowego towaru przez Strony (bez zastrzeżeń), przy czym okres gwarancji nie może być krótszy niż okres gwarancji udzielony Wykonawcy przez producenta lub dystrybutora towarów. 2. Zasady wykonywania dostaw 1) Ilość i rodzaj zamawianego asortymentu do poszczególnych lokalizacji zawarty jest w treści OPZ z podziałem na części. 2) Rozliczenie odbywać się będzie fakturami częściowymi, każdorazowo po dostarczeniu przedmiotu Umowy. 3) Koszty opakowania, ubezpieczenia, załadunku, transportu, spedycji, rozładunku wraz z wniesieniem, złożenia, montażu, ustawienia w miejscu (pokojach) wskazanym przez pracowników Zamawiającego, zagospodarowanie odpadów oraz wszelkie pozostałe koszty związane z prawidłową i terminową realizacją zamówienia, ponosi Wykonawca. Koszty te uwzględnione są w cenie oferty. 4) Dostawa będzie zrealizowana w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-14.00 po uprzednim poinformowaniu Zamawiającego drogą elektroniczną (mailem), co najmniej 3 dni przez datą dostawy. Wykonawca uwzględni jednocześnie fakt, że wskazana lokalizacja dostaw otwarta jest do godz. 15.00. 5) Wykonawca zobowiązany jest dostarczać przedmiot zamówienia wolny od wad fizycznych i prawnych oraz nienaruszających praw osób trzecich. 6) Zamawiający wymaga, aby w odbiorze dostawy uczestniczył przedstawiciel Wykonawcy. 7) Wszelkie nieprawidłowości, uszkodzenia i wady towaru stwierdzone podczas odbioru przedmiotu zamówienia zostaną zawarte w protokole odbioru. 8) Każdy nieprawidłowy, uszkodzony bądź wadliwy towar zostanie zwrócony Wykonawcy co zostanie potwierdzone na sporządzonym protokole odbioru. 9) W przypadku nienależytego wykonania przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany na własny koszt usunąć wynikłe wady przedmiotu zamówienia bez zbędnej zwłoki. 10) Wszystkie dostarczane meble należy dostarczyć złożone bądź złożyć je w lokalizacji właściwej dla miejsca dostawy. 11) Termin realizacji zamówienia i poszczególnych dostaw: zgodnie z treścią SWZ. 12) Wykonawca zobowiązuje się do możliwości dorabiania mebli, aby były one w pełni kompatybilne z zakupionymi dotychczas, pod względem konstrukcyjnym, jak i wizualnym. 13) W przypadku wystąpienia wady, wykonawca zobowiązuje się do naprawy lub wymiany uszkodzonego elementu w terminie uzgodnionym z zamawiającym. 14) Wykonawca dostarczy karty produktu, karty katalogowe lub inne dokumenty potwierdzające, że dany produkt spełnia wymagania wskazane w Opisie Przedmiotu Zamówienia. 15) Zamawiający dopuszcza różnice we wszystkich wykazanych wymiarach wynoszącą ± 0,5%. Zamawiający przewiduje w trakcie realizacji zamówienia odbiory i fakturowania częściowe. 4.2 Szczegółowy zakres i rodzaj dostaw przewidzianych do wykonania w ramach przedmiotu zamówienia, określają :  SWZ,  Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia dla danej części 3 zamówienia – zgodnie z załącznikiem do SWZ  Formularz asortymentowo cenowy dla danej części zamówienia (stanowiący również załącznik do OPZ dla danej części zamówienia)  Wzór umowy. Wykaz zamawianego asortymentu - zgodnie z tabelą dla przedmiotowej części zamówienia. Szczegóły w SWZ.
Internal identifier3
LotLOT-0004
TitleCzęść nr 4
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mebli do ZZ w Kaliszu. Część 4 – Zarządu Zlewni w Kaliszu, ul. Skarszewska 42A, 62-800 Kalisz. 1. Wymagania dotyczące gwarancji – Zamawiający wymaga gwarancji na okres co najmniej 24 miesięcy liczony od daty protokolarnego odbioru końcowego towaru przez Strony (bez zastrzeżeń), przy czym okres gwarancji nie może być krótszy niż okres gwarancji udzielony Wykonawcy przez producenta lub dystrybutora towarów. 2. Zasady wykonywania dostaw 1) Ilość i rodzaj zamawianego asortymentu do poszczególnych lokalizacji zawarty jest w treści OPZ z podziałem na części. 2) Rozliczenie odbywać się będzie fakturami częściowymi, każdorazowo po dostarczeniu przedmiotu Umowy. 3) Koszty opakowania, ubezpieczenia, załadunku, transportu, spedycji, rozładunku wraz z wniesieniem, złożenia, montażu, ustawienia w miejscu (pokojach) wskazanym przez pracowników Zamawiającego, zagospodarowanie odpadów oraz wszelkie pozostałe koszty związane z prawidłową i terminową realizacją zamówienia, ponosi Wykonawca. Koszty te uwzględnione są w cenie oferty. 4) Dostawa będzie zrealizowana w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-14.00 po uprzednim poinformowaniu Zamawiającego drogą elektroniczną (mailem), co najmniej 3 dni przez datą dostawy. Wykonawca uwzględni jednocześnie fakt, że wskazana lokalizacja dostaw otwarta jest do godz. 15.00. 5) Wykonawca zobowiązany jest dostarczać przedmiot zamówienia wolny od wad fizycznych i prawnych oraz nienaruszających praw osób trzecich. 6) Zamawiający wymaga, aby w odbiorze dostawy uczestniczył przedstawiciel Wykonawcy. 7) Wszelkie nieprawidłowości, uszkodzenia i wady towaru stwierdzone podczas odbioru przedmiotu zamówienia zostaną zawarte w protokole odbioru. 8) Każdy nieprawidłowy, uszkodzony bądź wadliwy towar zostanie zwrócony Wykonawcy co zostanie potwierdzone na sporządzonym protokole odbioru. 9) W przypadku nienależytego wykonania przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany na własny koszt usunąć wynikłe wady przedmiotu zamówienia bez zbędnej zwłoki. 10) Wszystkie dostarczane meble należy dostarczyć złożone bądź złożyć je w lokalizacji właściwej dla miejsca dostawy. 11) Termin realizacji zamówienia i poszczególnych dostaw: zgodnie z treścią SWZ. 12) Wykonawca zobowiązuje się do możliwości dorabiania mebli, aby były one w pełni kompatybilne z zakupionymi dotychczas, pod względem konstrukcyjnym, jak i wizualnym. 13) W przypadku wystąpienia wady, wykonawca zobowiązuje się do naprawy lub wymiany uszkodzonego elementu w terminie uzgodnionym z zamawiającym. 14) Wykonawca dostarczy karty produktu, karty katalogowe lub inne dokumenty potwierdzające, że dany produkt spełnia wymagania wskazane w Opisie Przedmiotu Zamówienia. 15) Zamawiający dopuszcza różnice we wszystkich wykazanych wymiarach wynoszącą ± 0,5%. Zamawiający przewiduje w trakcie realizacji zamówienia odbiory i fakturowania częściowe. 4.2 Szczegółowy zakres i rodzaj dostaw przewidzianych do wykonania w ramach przedmiotu zamówienia, określają :  SWZ,  Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia dla danej części 4 zamówienia – zgodnie z załącznikiem do SWZ  Formularz asortymentowo cenowy dla danej części zamówienia (stanowiący również załącznik do OPZ dla danej części zamówienia)  Wzór umowy. Wykaz zamawianego asortymentu - zgodnie z tabelą dla przedmiotowej części zamówienia. Szczegóły w SWZ.
Internal identifier4
LotLOT-0005
TitleCzęść nr 5
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mebli do ZZ w Kole. Część 5 – Zarządu Zlewni w Kole, ul. Prusa 3, 62-600 Koło, 1. Wymagania dotyczące gwarancji – Zamawiający wymaga gwarancji na okres co najmniej 24 miesięcy liczony od daty protokolarnego odbioru końcowego towaru przez Strony (bez zastrzeżeń), przy czym okres gwarancji nie może być krótszy niż okres gwarancji udzielony Wykonawcy przez producenta lub dystrybutora towarów. 2. Zasady wykonywania dostaw 1) Ilość i rodzaj zamawianego asortymentu do poszczególnych lokalizacji zawarty jest w treści OPZ z podziałem na części. 2) Rozliczenie odbywać się będzie fakturami częściowymi, każdorazowo po dostarczeniu przedmiotu Umowy. 3) Koszty opakowania, ubezpieczenia, załadunku, transportu, spedycji, rozładunku wraz z wniesieniem, złożenia, montażu, ustawienia w miejscu (pokojach) wskazanym przez pracowników Zamawiającego, zagospodarowanie odpadów oraz wszelkie pozostałe koszty związane z prawidłową i terminową realizacją zamówienia, ponosi Wykonawca. Koszty te uwzględnione są w cenie oferty. 4) Dostawa będzie zrealizowana w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-14.00 po uprzednim poinformowaniu Zamawiającego drogą elektroniczną (mailem), co najmniej 3 dni przez datą dostawy. Wykonawca uwzględni jednocześnie fakt, że wskazana lokalizacja dostaw otwarta jest do godz. 15.00. 5) Wykonawca zobowiązany jest dostarczać przedmiot zamówienia wolny od wad fizycznych i prawnych oraz nienaruszających praw osób trzecich. 6) Zamawiający wymaga, aby w odbiorze dostawy uczestniczył przedstawiciel Wykonawcy. 7) Wszelkie nieprawidłowości, uszkodzenia i wady towaru stwierdzone podczas odbioru przedmiotu zamówienia zostaną zawarte w protokole odbioru. 8) Każdy nieprawidłowy, uszkodzony bądź wadliwy towar zostanie zwrócony Wykonawcy co zostanie potwierdzone na sporządzonym protokole odbioru. 9) W przypadku nienależytego wykonania przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany na własny koszt usunąć wynikłe wady przedmiotu zamówienia bez zbędnej zwłoki. 10) Wszystkie dostarczane meble należy dostarczyć złożone bądź złożyć je w lokalizacji właściwej dla miejsca dostawy. 11) Termin realizacji zamówienia i poszczególnych dostaw: zgodnie z treścią SWZ. 12) Wykonawca zobowiązuje się do możliwości dorabiania mebli, aby były one w pełni kompatybilne z zakupionymi dotychczas, pod względem konstrukcyjnym, jak i wizualnym. 13) W przypadku wystąpienia wady, wykonawca zobowiązuje się do naprawy lub wymiany uszkodzonego elementu w terminie uzgodnionym z zamawiającym. 14) Wykonawca dostarczy karty produktu, karty katalogowe lub inne dokumenty potwierdzające, że dany produkt spełnia wymagania wskazane w Opisie Przedmiotu Zamówienia. 15) Zamawiający dopuszcza różnice we wszystkich wykazanych wymiarach wynoszącą ± 0,5%. Zamawiający przewiduje w trakcie realizacji zamówienia odbiory i fakturowania częściowe. 4.2 Szczegółowy zakres i rodzaj dostaw przewidzianych do wykonania w ramach przedmiotu zamówienia, określają :  SWZ,  Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia dla danej części 5 zamówienia – zgodnie z załącznikiem do SWZ  Formularz asortymentowo cenowy dla danej części zamówienia (stanowiący również załącznik do OPZ dla danej części zamówienia)  Wzór umowy. Wykaz zamawianego asortymentu - zgodnie z tabelą dla przedmiotowej części zamówienia. Szczegóły w SWZ.
Internal identifier5
LotLOT-0006
TitleCzęść nr 6
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mebli do ZZ w Sieradzu. Część 6 – Zarządu Zlewni w Sieradzu, Plac Wojewódzki 1, 98-200 Sieradz 1. Wymagania dotyczące gwarancji – Zamawiający wymaga gwarancji na okres co najmniej 24 miesięcy liczony od daty protokolarnego odbioru końcowego towaru przez Strony (bez zastrzeżeń), przy czym okres gwarancji nie może być krótszy niż okres gwarancji udzielony Wykonawcy przez producenta lub dystrybutora towarów. 2. Zasady wykonywania dostaw 1) Ilość i rodzaj zamawianego asortymentu do poszczególnych lokalizacji zawarty jest w treści OPZ z podziałem na części. 2) Rozliczenie odbywać się będzie fakturami częściowymi, każdorazowo po dostarczeniu przedmiotu Umowy. 3) Koszty opakowania, ubezpieczenia, załadunku, transportu, spedycji, rozładunku wraz z wniesieniem, złożenia, montażu, ustawienia w miejscu (pokojach) wskazanym przez pracowników Zamawiającego, zagospodarowanie odpadów oraz wszelkie pozostałe koszty związane z prawidłową i terminową realizacją zamówienia, ponosi Wykonawca. Koszty te uwzględnione są w cenie oferty. 4) Dostawa będzie zrealizowana w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-14.00 po uprzednim poinformowaniu Zamawiającego drogą elektroniczną (mailem), co najmniej 3 dni przez datą dostawy. Wykonawca uwzględni jednocześnie fakt, że wskazana lokalizacja dostaw otwarta jest do godz. 15.00. 5) Wykonawca zobowiązany jest dostarczać przedmiot zamówienia wolny od wad fizycznych i prawnych oraz nienaruszających praw osób trzecich. 6) Zamawiający wymaga, aby w odbiorze dostawy uczestniczył przedstawiciel Wykonawcy. 7) Wszelkie nieprawidłowości, uszkodzenia i wady towaru stwierdzone podczas odbioru przedmiotu zamówienia zostaną zawarte w protokole odbioru. 8) Każdy nieprawidłowy, uszkodzony bądź wadliwy towar zostanie zwrócony Wykonawcy co zostanie potwierdzone na sporządzonym protokole odbioru. 9) W przypadku nienależytego wykonania przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany na własny koszt usunąć wynikłe wady przedmiotu zamówienia bez zbędnej zwłoki. 10) Wszystkie dostarczane meble należy dostarczyć złożone bądź złożyć je w lokalizacji właściwej dla miejsca dostawy. 11) Termin realizacji zamówienia i poszczególnych dostaw: zgodnie z treścią SWZ. 12) Wykonawca zobowiązuje się do możliwości dorabiania mebli, aby były one w pełni kompatybilne z zakupionymi dotychczas, pod względem konstrukcyjnym, jak i wizualnym. 13) W przypadku wystąpienia wady, wykonawca zobowiązuje się do naprawy lub wymiany uszkodzonego elementu w terminie uzgodnionym z zamawiającym. 14) Wykonawca dostarczy karty produktu, karty katalogowe lub inne dokumenty potwierdzające, że dany produkt spełnia wymagania wskazane w Opisie Przedmiotu Zamówienia. 15) Zamawiający dopuszcza różnice we wszystkich wykazanych wymiarach wynoszącą ± 0,5%. Zamawiający przewiduje w trakcie realizacji zamówienia odbiory i fakturowania częściowe. 4.2 Szczegółowy zakres i rodzaj dostaw przewidzianych do wykonania w ramach przedmiotu zamówienia, określają :  SWZ,  Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia dla danej części 6 zamówienia – zgodnie z załącznikiem do SWZ  Formularz asortymentowo cenowy dla danej części zamówienia (stanowiący również załącznik do OPZ dla danej części zamówienia)  Wzór umowy. Wykaz zamawianego asortymentu - zgodnie z tabelą dla przedmiotowej części zamówienia. Szczegóły w SWZ.
Internal identifier6