See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług eksploatacyjnych na liniowych obiektach elektroenergetycznych PSE S.A. na obszarze ZKO w Warszawie, ZKO w Katowicach, ZKO w Poznaniu i ZKO w Bydgoszczy w latach 2027-2029
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksploatacyjnych na liniowych obiektach elektroenergetycznych PSE S.A. na obszarze ZKO w Warszawie, ZKO w Katowicach, ZKO w Poznaniu i ZKO w Bydgoszczy w latach 2027-2029 zgodnie z zakresem określonym w Części II SWZ w podziale na następujące Pakiety: a) Pakiet Warszawa – dotyczy ZKO w Warszawie – ZES: Janów, Miłosna, Mory, Ostrołęka, Płock, Rogowiec b) Pakiet Katowice – dotyczy ZKO w Katowicach - ZES: Bujaków, Byczyna, Dobrzeń, Joachimów, Łagisza, Skawina, Wielopole. c) Pakiet Poznań – dotyczy ZKO w Poznaniu – ZES: Czarna, Krajnik, Mikułowa, Pątnów, Plewiska, Wrocław. d) Pakiet Bydgoszcz – dotyczy ZKO w Bydgoszczy – ZES: Bydgoszcz, Gdańsk, Olsztyn, Słupsk, Żarnowiec. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ. Stosownie do postanowień art. 438 w związku z art. 95 ust. 1 ustawy wymagania w zakresie obowiązku zatrudnienia pracowników określono w Części II SWZ i Części IV SWZ (z wyłączeniem usługi transportowej i usługi sprzętu specjalistycznego). Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia, w tym wszelkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT, w rozumieniu art. 2 pkt 11k, 11l oraz 11m ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, wykorzystywane do realizacji zamówienia – zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska realizacji zamówienia lub rozwiązania towarzyszące – nie obejmowały: a) produktów ICT, usług ICT ani procesów ICT wskazanych w rekomendacji Pełnomocnika Rządu do spraw Cyberbezpieczeństwa, o której mowa w art. 33 ust. 4 i 4a ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; b) produktów ICT, usług ICT ani procesów ICT, których typ został określony w decyzji ministra właściwego do spraw informatyzacji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa.
Internal identifier: 2026/WNP-0104-DU-BO-RAD
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50532400 Repair and maintenance services of electrical distribution equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet Warszawa
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksploatacyjnych na liniowych obiektach elektroenergetycznych PSE S.A. na obszarze ZKO w Warszawie, ZKO w Katowicach, ZKO w Poznaniu i ZKO w Bydgoszczy w latach 2027-2029 zgodnie z zakresem określonym w Części II SWZ w zakresie Pakiet Warszawa – dotyczy ZKO w Warszawie – ZES: Janów, Miłosna, Mory, Ostrołęka, Płock, Rogowiec Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ. Stosownie do postanowień art. 438 w związku z art. 95 ust. 1 ustawy wymagania w zakresie obowiązku zatrudnienia pracowników określono w Części II SWZ i Części IV SWZ (z wyłączeniem usługi transportowej i usługi sprzętu specjalistycznego). Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia, w tym wszelkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT, w rozumieniu art. 2 pkt 11k, 11l oraz 11m ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, wykorzystywane do realizacji zamówienia – zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska realizacji zamówienia lub rozwiązania towarzyszące – nie obejmowały: a) produktów ICT, usług ICT ani procesów ICT wskazanych w rekomendacji Pełnomocnika Rządu do spraw Cyberbezpieczeństwa, o której mowa w art. 33 ust. 4 i 4a ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; b) produktów ICT, usług ICT ani procesów ICT, których typ został określony w decyzji ministra właściwego do spraw informatyzacji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa.
Internal identifier: 2026/WNP-0104-DU-BO-RAD (Pakiet Warszawa)
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet Katowice
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksploatacyjnych na liniowych obiektach elektroenergetycznych PSE S.A. na obszarze ZKO w Warszawie, ZKO w Katowicach, ZKO w Poznaniu i ZKO w Bydgoszczy w latach 2027-2029 zgodnie z zakresem określonym w Części II SWZ w zakresie Pakiet Katowice – dotyczy ZKO w Katowicach – ZES: Bujaków, Byczyna, Dobrzeń, Joachimów, Łagisza, Skawina, Wielopole. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ. Stosownie do postanowień art. 438 w związku z art. 95 ust. 1 ustawy wymagania w zakresie obowiązku zatrudnienia pracowników określono w Części II SWZ i Części IV SWZ (z wyłączeniem usługi transportowej i usługi sprzętu specjalistycznego). Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia, w tym wszelkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT, w rozumieniu art. 2 pkt 11k, 11l oraz 11m ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, wykorzystywane do realizacji zamówienia – zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska realizacji zamówienia lub rozwiązania towarzyszące – nie obejmowały: a) produktów ICT, usług ICT ani procesów ICT wskazanych w rekomendacji Pełnomocnika Rządu do spraw Cyberbezpieczeństwa, o której mowa w art. 33 ust. 4 i 4a ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; b) produktów ICT, usług ICT ani procesów ICT, których typ został określony w decyzji ministra właściwego do spraw informatyzacji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa.
Internal identifier: 2026/WNP-0104-DU-BO-RAD (Pakiet Katowice)
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet Poznań
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksploatacyjnych na liniowych obiektach elektroenergetycznych PSE S.A. na obszarze ZKO w Warszawie, ZKO w Katowicach, ZKO w Poznaniu i ZKO w Bydgoszczy w latach 2027-2029 zgodnie z zakresem określonym w Części II SWZ w zakresie Pakiet Poznań – dotyczy ZKO w Poznaniu – ZES: Czarna, Krajnik, Mikułowa, Pątnów, Plewiska, Wrocław. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ. Stosownie do postanowień art. 438 w związku z art. 95 ust. 1 ustawy wymagania w zakresie obowiązku zatrudnienia pracowników określono w Części II SWZ i Części IV SWZ (z wyłączeniem usługi transportowej i usługi sprzętu specjalistycznego). Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia, w tym wszelkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT, w rozumieniu art. 2 pkt 11k, 11l oraz 11m ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, wykorzystywane do realizacji zamówienia – zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska realizacji zamówienia lub rozwiązania towarzyszące – nie obejmowały: a) produktów ICT, usług ICT ani procesów ICT wskazanych w rekomendacji Pełnomocnika Rządu do spraw Cyberbezpieczeństwa, o której mowa w art. 33 ust. 4 i 4a ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; b) produktów ICT, usług ICT ani procesów ICT, których typ został określony w decyzji ministra właściwego do spraw informatyzacji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa.
Internal identifier: 2026/WNP-0104-DU-BO-RAD (Pakiet Poznań)
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet Bydgoszcz
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksploatacyjnych na liniowych obiektach elektroenergetycznych PSE S.A. na obszarze ZKO w Warszawie, ZKO w Katowicach, ZKO w Poznaniu i ZKO w Bydgoszczy w latach 2027-2029 zgodnie z zakresem określonym w Części II SWZ w zakresie Pakiet Bydgoszcz – dotyczy ZKO w Bydgoszczy – ZES: Bydgoszcz, Gdańsk, Olsztyn, Słupsk, Żarnowiec. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ. Stosownie do postanowień art. 438 w związku z art. 95 ust. 1 ustawy wymagania w zakresie obowiązku zatrudnienia pracowników określono w Części II SWZ i Części IV SWZ (z wyłączeniem usługi transportowej i usługi sprzętu specjalistycznego). Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia, w tym wszelkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT, w rozumieniu art. 2 pkt 11k, 11l oraz 11m ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, wykorzystywane do realizacji zamówienia – zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska realizacji zamówienia lub rozwiązania towarzyszące – nie obejmowały: a) produktów ICT, usług ICT ani procesów ICT wskazanych w rekomendacji Pełnomocnika Rządu do spraw Cyberbezpieczeństwa, o której mowa w art. 33 ust. 4 i 4a ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; b) produktów ICT, usług ICT ani procesów ICT, których typ został określony w decyzji ministra właściwego do spraw informatyzacji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa.
Internal identifier: 2026/WNP-0104-DU-BO-RAD (Pakiet Bydgoszcz)