2. Procedure
Procedure
Title: Meubilair
Description: De opdracht betreft het leveren, adviseren, ontwerpen, inrichten en, waar van toepassing, onderhouden van onderwijsmeubilair voor de locaties van de stichting. Zie aanbestedingsdocumenten
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Les- en kantoormeubilair
Description: Les- en kantoormeubilair, waaronder leerlingstoelen, leerlingtafels, instructietafels, banken behorende bij de instructietafels, bureaustoelen, bureaus en opbergkasten. Zie aanbestedingsdocumenten
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Optiejaren : twee (2) maal twaalf (12) maanden
Lot: LOT-0002
Title: Projectinrichting
Description: • Interieur-ontwerp en advies en levering projectmeubilair. Onder projectmeubilair wordt begrepen alle losse meubelinrichting voor specifieke ruimtes, zoals leerpleinen, entreegebieden, brede gangzones met ruimte voor een functionele inrichting, leerwerkplekken, ontmoetingsruimtes, kantoormeubilair met een luxere uitstraling (afwijkend van perceel 1) en restauratieve ruimtes. Het projectmeubilair beslaat zowel leerling- als medewerkersgebied. Zie aanbestedingsdocumenten
Internal identifier: 2