2. Procedure
Procedure
Title: "Zakup 2 szt. specjalistycznych ambulansów z napędem 4x4 wraz z wyposażeniem dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie".
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup 2 szt. specjalistycznych ambulansów z napędem 4x4 wraz z wyposażeniem dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie, zgodnie z załącznikami 1a i 1b. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części.
Internal identifier: SPPR-ZP/7/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zakup 2 szt. specjalistycznych ambulansów z napędem 4x4 wraz z wyposażeniem dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie, zgodnie z załącznikami 1a i 1b. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części. Część 1 - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1a; Część 2 - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1b.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114121 Ambulances
Additional classification (cpv): 34114100 Emergency vehicles, 33192160 Stretchers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zakup specjalistycznego ambulansu z napędem 4x4” wraz z wyposażeniem.
Description: Zgodnie z załącznikiem nr 1a do SWZ.
Internal identifier: Część 1.
Lot: LOT-0002
Description: Zgodnie z załącznikiem nr 1b do SWZ.
Internal identifier: Część 2.
Additional classification (cpv): 34114100 Emergency vehicles