484183-2026 - Competition
Bulgaria – Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment – Избор на изпълнител за техническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/- включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за нуждите на Главна дирекция „Борба с организираната престъпност“ /ГДБОП/ по пет обособени позиции
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleИзбор на изпълнител за техническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/- включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за нуждите на Главна дирекция „Борба с организираната престъпност“ /ГДБОП/ по пет обособени позиции
DescriptionИзбор на изпълнител за техническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/- включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за нуждите на Главна дирекция „Борба с организираната престъпност“ /ГДБОП/
Internal identifier585890
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 50110000 Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment
5. Lot
LotLOT-0001
TitleТехническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/- включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за автомобили стопанисвани от ГДБОП и дислоцирани на териториите на области: София-град, София, Враца, Монтана, Видин, Благоевград, Кюстендил и Перник.
DescriptionТехническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/- включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за автомобили стопанисвани от ГДБОП и дислоцирани на териториите на области: София-град, София, Враца, Монтана, Видин, Благоевград, Кюстендил и Перник. ​​​​​​​Съгласно потребностите на възложителя към момента на откриване на обществената поръчка, броя на МПС подлежащи на следгаранционна поддръжка и ремонт е 46, като марка, модел, VIN и локация за всеки автомобил са посочени в техническата спецификация. През периода на изпълнение на договора, предвид спецификата на дейността на възложителя е възможно броя на МПС да се променя.
Internal identifier585909
Main classification (cpv): 50100000 Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment
LotLOT-0002
TitleТехническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/- включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за автомобили стопанисвани от ГДБОП и дислоцирани на териториите на области: Пловдив, Хасково, Кърджали , Смолян , Пазарджик и Стара Загора.
DescriptionТехническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/- включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за автомобили стопанисвани от ГДБОП и дислоцирани на териториите на области: Пловдив, Хасково, Кърджали , Смолян , Пазарджик и Стара Загора. ​​​​​​​Съгласно потребностите на възложителя към момента на откриване на обществената поръчка, броя на МПС подлежащи на следгаранционна поддръжка и ремонт е 13, като марка, модел, VIN и локация за всеки автомобил са посочени в техническата спецификация. През периода на изпълнение на договора, предвид спецификата на дейността на възложителя е възможно броя на МПС да се променя.
Internal identifier585917
LotLOT-0003
TitleТехническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/- включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за автомобили стопанисвани от ГДБОП и дислоцирани на териториите на области: Бургас, Сливен и Ямбол
DescriptionТехническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/- включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за автомобили стопанисвани от ГДБОП и дислоцирани на териториите на области: Бургас, Сливен и Ямбол. ​​​​​​​Съгласно потребностите на възложителя към момента на откриване на обществената поръчка, броя на МПС подлежащи на следгаранционна поддръжка и ремонт е 6, като марка, модел, VIN и локация за всеки автомобил са посочени в техническата спецификация. През периода на изпълнение на договора, предвид спецификата на дейността на възложителя е възможно броя на МПС да се променя.
Internal identifier585920
LotLOT-0004
TitleТехническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/- включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за автомобили стопанисвани от ГДБОП и дислоцирани на териториите на области: Варна, Добрич, Силистра, Шумен, Разград и Търговище
DescriptionТехническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/- включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за автомобили стопанисвани от ГДБОП и дислоцирани на териториите на области: Варна, Добрич, Силистра, Шумен, Разград и Търговище. ​​​​​​​Съгласно потребностите на възложителя към момента на откриване на обществената поръчка, броя на МПС подлежащи на следгаранционна поддръжка и ремонт е 13, като марка, модел, VIN и локация за всеки автомобил са посочени в техническата спецификация. През периода на изпълнение на договора, предвид спецификата на дейността на възложителя е възможно броя на МПС да се променя.
Internal identifier585921
LotLOT-0005
TitleТехническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/- включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за автомобили стопанисвани от ГДБОП и дислоцирани на териториите на области: Велико Търново, Габрово, Плевен , Ловеч, и Русе
DescriptionТехническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/- включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за автомобили стопанисвани от ГДБОП и дислоцирани на териториите на области: Велико Търново, Габрово, Плевен , Ловеч, и Русе. ​​​​​​​Съгласно потребностите на възложителя към момента на откриване на обществената поръчка, броя на МПС подлежащи на следгаранционна поддръжка и ремонт е 8, като марка, модел, VIN и локация за всеки автомобил са посочени в техническата спецификация. През периода на изпълнение на договора, предвид спецификата на дейността на възложителя е възможно броя на МПС да се променя.
Internal identifier585922