2. Procedure
Procedure
Title: JN Dobava službene obleke (NMP in reševalne službe) - ponovitev
Description: Dobava službene obleke za potrebe Zdravstvenega doma Novo mesto.
Internal identifier: JN-76759
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18000000 Clothing, footwear, luggage articles and accessories
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Naročilo službene obleke za oddelek NMP in reševalne službe za Zdravstveni dom Novo mesto.
Internal identifier: 508823