2. Procedure
Procedure
Title: Izdelava projektne dokumentacije (DGD in PZI), ostale dokumentacije ter pridobitev gradbenega dovoljenja za ureditev varnih in varovanih parkirišč (VVP) na lokacijah postajališč Lom in Maribor
Description: Predmet naročila je izdelava projektne dokumentacije DGD (za pridobitev mnenj in gradbenega dovoljenja) in PZI (za izvedbo gradnje), ki obsega celovito ureditev varnih in varovanih parkirišč (VVP) na območju postajališč Maribor in Lom. V sklopu naročila je treba pripraviti vso dokumentacijo za pridobitev gradbenega dovoljenja, vključno z izdelavo vseh pripadajočih elaboratov ter pridobitev gradbenega dovoljenja. Celotna projektna dokumentacija se izdeluje z uporabo digitalnega projektiranja oziroma BIM-tehnologije.
Internal identifier: JN-76706
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71322000 Engineering design services for the construction of civil engineering works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: VVP Lom (obojestransko)
Description: Predmet naročila je izdelava projektne dokumentacije DGD (za pridobitev mnenj in gradbenega dovoljenja) in PZI (za izvedbo gradnje), ki obsega celovito ureditev varnih in varovanih parkirišč (VVP) na območju postajališča Lom. V sklopu naročila je treba pripraviti vso dokumentacijo za pridobitev gradbenega dovoljenja, vključno z izdelavo vseh pripadajočih elaboratov ter pridobitev gradbenega dovoljenja. Celotna projektna dokumentacija se izdeluje z uporabo digitalnega projektiranja oziroma BIM-tehnologije.
Internal identifier: 508481
Lot: LOT-0002
Title: VVP Maribor (obojestransko)
Description: Predmet naročila je izdelava projektne dokumentacije DGD (za pridobitev mnenj in gradbenega dovoljenja) in PZI (za izvedbo gradnje), ki obsega celovito ureditev varnih in varovanih parkirišč (VVP) na območju postajališča Maribor. V sklopu naročila je treba pripraviti vso dokumentacijo za pridobitev gradbenega dovoljenja, vključno z izdelavo vseh pripadajočih elaboratov ter pridobitev gradbenega dovoljenja. Celotna projektna dokumentacija se izdeluje z uporabo digitalnega projektiranja oziroma BIM-tehnologije.
Internal identifier: 508482