484259-2026 - Competition
Slovakia – Natural gas – Príležitostné spoločné verejné obstarávanie zemného plynu – Regionálne združenie miest a obcí - Požitavský región
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitlePríležitostné spoločné verejné obstarávanie zemného plynu – Regionálne združenie miest a obcí - Požitavský región
DescriptionPredmet zákazky tvorí dodávka zemného plynu, skoordinovanie a zabezpečenie prepravy a distribúcie plynu, resp. poskytovanie systémových služieb v kvalite garantovanej technickými podmienkami prevádzkovateľa distribučnej sústavy vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku od 1.1.2027 do 31.12.2029 pre verejného obstarávateľa a ďalších verejných obstarávateľov pristupujúcich k verejnému obstarávaniu na základe podmienok stanovených v súťažných podkladoch, v predpokladanom množstve. Predpokladané množstvo počas trvania zmluvného vzťahu (MWh) S P O L U: 28 960,89. Predmet zákazky je špecifikovaný v prílohe B.1.: Opis predmetu obstarávania a v prílohe č. 2 SP: Zoznam odberných miest s predpokladaným množstvom odberu zemného plynu.
Internal identifier20260618_PoZ. reg. PL
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 09123000 Natural gas
5. Lot
LotLOT-0001