484339-2026 - Competition
Latvia – Financial auditing services – Finanšu revīzijas pakalpojumi Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības 2026. - 2028.gada konsolidētajiem pārskatiem
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleFinanšu revīzijas pakalpojumi Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības 2026. - 2028.gada konsolidētajiem pārskatiem
DescriptionFinanšu revīzijas pakalpojumi Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības 2026. - 2028.gada konsolidētajiem pārskatiem
Internal identifierJVA 2026/45
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 79212100 Financial auditing services
5. Lot
LotLOT-0000