See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: sukcesivna dobava čistil za kuhinjo in objekt ter plastične galanterije in pripomočkov za čiščenje
Description: Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava čistil za kuhinjo in objekt ter plastične galanterije in pripomočkov za čiščenje za obdobje do 30. 4. 2030, za potrebe naslednjih ljubljanskih vrtcev: Viški vrtci, Vrtec Ciciban, Vrtec Mladi rod, Vrtec Mojca, Vrtec Najdihojca, Vrtec Otona Župančiča, Vrtec Pod gradom, Vrtec Viški gaj in Vrtec Šentvid.
Internal identifier: 7560-26-600012
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39830000 Cleaning products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: čistila za kuhinjo in objekt
Description: čistila za kuhinjo in objekt
Internal identifier: 508604
Lot: LOT-0002
Title: plastična galanterija in pripomočki za čiščenje
Description: plastična galanterija in pripomočki za čiščenje
Internal identifier: 508605
Main classification (cpv): 39800000 Cleaning and polishing products