Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45262700 Building alteration work
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Koprivničko-križevačka županija (HR063)
Country: Croatia
Additional information: Mjesto izvođenja radova su stanovi u Koprivničko-križevačkoj županiji i Krapinsko-zagorskoj županiji, na adresama navedenim u Popisu stanova iz priloga ove Dokumentacije o nabavi.
Value