2. Procedure
Procedure
Title: Hramba vozil in delov vozil ter drugih zaseženih predmetov
Description: Opravljanje storitev hrambe vozil in delov vozil ter drugih zaseženih predmetov za Okrožno sodišče v Mariboru, Okrožno sodišče na Ptuju, Okrožno državno tožilstvo v Mariboru, Okrožno državno tožilstvo na Ptuju in Policijsko upravo Maribor.
Internal identifier: JN-76428
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 63122000 Warehousing services
Additional classification (cpv): 63122000 Warehousing services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 508455