2. Procedure
Procedure
Title: Subministrament de material fungible sanitari per a l’elaboració de bosses de nutrició parenteral amb cessió de dos dispositius robotitzats de preparació de les solucions juntament amb el programari de gestió per al Servei de Farmàcia de l’Hospital Universitari de Bellvitge
Description: Subministrament de material fungible sanitari per a l’elaboració de bosses de nutrició parenteral amb cessió de dos dispositius robotitzats de preparació de les solucions juntament amb el programari de gestió per al Servei de Farmàcia de l’Hospital Universitari de Bellvitge
Internal identifier: CS/AH02/1101474347/26/AMUP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33692200 Parenteral nutrition products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Posible prorroga de 12 meses