2. Procedure
Procedure
Title: Διακήρυξη για την προμήθεια μελανιών, γραφικής ύλης και χαρτιού Α4
Description: Διακήρυξη για την προμήθεια μελανιών, γραφικής ύλης και χαρτιού Α4 ΤΜΗΜΑ 1 : Προμήθειες μελανιών -toners», εκτιμώμενης αξίας 84.316,47€ πλέον ΦΠΑ 20.235,95€, ήτοι σύνολο 104.552,42€ ΤΜΗΜΑ 2 : Προμήθεια γραφικής ύλης », εκτιμώμενης αξίας 24.278,05€ πλέον ΦΠΑ 5.826,73€, ήτοι σύνολο 33.824,78€ ΤΜΗΜΑ 3 : Προμήθεια χαρτιού Α4», εκτιμώμενης αξίας 5.250,00€ πλέον ΦΠΑ 1.260,00€, ήτοι σύνολο 6.510,00€
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30192110 Ink products
Additional classification (cpv): 30192700 Stationery, 30197643 Photocopier paper
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΤΜΗΜΑ 1 «Προμήθειες μελανιών -toners»
Description: ΤΜΗΜΑ 1 «Προμήθειες μελανιών -toners»
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 1
Quantity: 738 pieces
Lot: LOT-0006
Title: ΤΜΗΜΑ 2 :«Προμήθεια γραφικής ύλης »
Description: ΤΜΗΜΑ 2 :«Προμήθεια γραφικής ύλης »
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 2
Main classification (cpv): 30192700 Stationery
Quantity: 46 884 pieces
Lot: LOT-0007
Title: ΤΜΗΜΑ 3 : «Προμήθεια χαρτιού Α4»
Description: ΤΜΗΜΑ 3 : «Προμήθεια χαρτιού Α4»
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 3
Main classification (cpv): 30197643 Photocopier paper
Quantity: 1 500 pieces