2. Procedure
Procedure
Title: Sistem de identificare a microorganismelor de tip Maldi TOF MS
Description: " Sistem de identificare a microorganismelor de tip Maldi TOF MS" – 1 bucata, conform specificatiilor din caietul de sarcini.
Internal identifier: 41748972_2026_PAAPD1629011
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: " Sistem de identificare a microorganismelor de tip Maldi TOF MS " – 1 bucata, conform specificatiilor din caietul de sarcini
Internal identifier: 1