484544-2026 - Competition
Slovakia – Miscellaneous furniture and equipment – Mobiliár (Pretvorenie „Prvej brány“ na umeleckú rezidenciu)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleMobiliár (Pretvorenie „Prvej brány“ na umeleckú rezidenciu)
DescriptionPredmetom zákazky je dodanie a montáž interiérového mobiliáru pre novozrekonštruované priestory časti Trenčianskeho hradu, v rámci projektu „Pretvorenie Prvej brány na umeleckú rezidenciu". Účelom obstarania je vybavenie priestorov umeleckej rezidencie mobiliárom, ktorý zabezpečí funkčné a komfortné podmienky pre krátkodobé ubytovanie umelcov, pri rešpektovaní historického charakteru objektu. Zákazka zahŕňa najmä: • mobiliár - skladací stôl a stoličky určené pre exteriérové využitie, taburetka, jedálenský stolík a stoličky, vešiak, dve postele vrátane matracov, stojan s pracovnou doskou a pracovnú stoličku. • montáž, dopravu a osadenie všetkých dodaných prvkov vrátane zaistenia ich bezpečného ukotvenia a napojenia (v prípade potreby); • dodanie technickej dokumentácie a záručného servisu v rozsahu určenom kúpnou zmluvou. Mobiliár bude umiestnený v exteriéri na terase na 2. nadzemnom podlaží a v interiéri na 2. a 3. nadzemnom podlaží zrekonštruovaného objektu Veže bránovej. Dodávateľ je povinný zohľadniť špecifiká objektu národnej kultúrnej pamiatky, najmä obmedzené prístupové možnosti, manipuláciu v historických priestoroch a zabezpečiť ochranu novozrekonštruovaných priestorov pred poškodením počas dodávky, manipulácie a montáže mobiliáru. Predmet zákazky je súčasťou projektovej dokumentácie a jednotlivé prvky mobiliáru musia byť navrhnuté a dodané tak, aby spolu tvorili jednotný funkčný a vizuálny celok, primeraný charakteru historického objektu. Z uvedeného dôvodu je dodanie mobiliáru podmienené predchádzajúcim písomným odsúhlasením navrhovaného riešenia zo strany verejného obstarávateľa. Predmet zákazky je podrobne špecifikovaný v súťažných podkladoch a prílohách projektovej dokumentácie.
Internal identifierGasLub_16_TSK
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 39150000 Miscellaneous furniture and equipment
5. Lot
LotLOT-0001
Main classification (cpv): 39151000 Miscellaneous furniture