2. Procedure
Procedure
Title: Platforma sofware medicala de tip Clinical Decision Support System (CDSS), integrata nativ in sistemele HIS ale spitalului
Description: Platforma sofware medicala de tip Clinical Decision Support System (CDSS), integrata nativ in sistemele HIS ale spitalului Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 zile. Data limita de transmitere a raspunsului la solicitarile de clarificari: in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata in anuntul de participare. (Conform art.160 alin.2 si art.161 din Legea 98/2016 modificate prin OUG 107/2017).
Internal identifier: 18104.03.06.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48180000 Medical software package
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Platforma sofware medicala de tip Clinical Decision Support System (CDSS), integrata nativ in sistemele HIS ale spitalului
Internal identifier: 1